تعهدنامه فعالیت

کاربران موظفند قبل از ثبت‌نام تمامی مفاد این تعهدنامه را مطالعه نموده و صرفا در صورت پذیرش آن اقدام به ثبت نام نمایند.
احراز هویت برای استفاده از خدمات SafeDeal ضروری بوده و کاربران موظفند اطلاعات صحیح خود را بارگزاری نمایند. بدیهی است در صورت وجود هرگونه تخلف در احراز هویت، مسئولیت به عهده‌ی فرد متخلف بوده و سایت حق توقف ارائه خدمات به کاربر مذبور و ارجاع موارد تخلف به مراجع ذی صلاح را خواهد داشت. SafeDeal خود را ملزم به حفظ اطلاعات شخصی کاربران خود می‌داند.
سایت به عنوان واسطه خرید و فروش ارزهای دیجیتال، هیچ گونه مسئولیتی در قبال نحوه‌ی معاملات کاربران و سود و زیان حاصل از آن ندارد.
هرگونه سهل انگاری کاربران در حفظ اطلاعات امنیتی از جمله رمز عبور کاربر، به عهده‌ی شخص کاربر بوده و SafeDeal هیچ مسئولیتی به عهده نخواهد داشت. اکیداً توصیه می شود از رمز عبور پیچیده و امن استفاده شود.
در صورت تمایل برای برداشت ارزهای دیجیتال، مسئولیت ارائه‌ی آدرس صحیح کیف پول به عهده‌ی کاربر خواهد بود. در صورت بروز هر گونه مشکل اعم از اشتباه در ورود آدرس صحیح، نقص آدرس، مشکلات کیف پول مقصد و بلوکه شدن دارایی‌های کاربران در کیف پول مقصد، هیچ گونه مسئولیتی به عهده ی سایت و مدیران سایت نخواهد بود.
درخواست برداشت ریال از حساب کاربری در سریع‌ترین زمان ممکن پس از ثبت، بررسی خواهد شد. زمان واریز پول به حساب کاربران بر اساس محدودیت‌های انتقال وجه بین بانکی، متفاوت خواهد بود. برای اطلاعات بیش‌تر، به قوانین انتقال وجه بین بانکی (پایا، ساتنا) مراجعه فرمایید.
کاربر می‌پذیرد که به جز در موارد مورد تعهد سایت، حق هیچ گونه داعیه، طلب و شکایت از سایت ، مدیران، کارمندان و افراد مرتبط با این سایت را نخواهد داشت.
در صورت بروز هرگونه مشکل یا ابهام در هر یک از معاملات، سایت و مدیران حق دارد مستقلاً آن معامله را ابطال و دارایی‌های هر یک از طرفین را به حساب خودشان عودت دهد و کاربر حق هرگونه اعتراض و ادعایی را در خصوص نحوه عملکرد سایت و مدیران از هر جهت از خود ساقط می‌نماید.
در صورتی که کاربری از اعتماد طرفین سواستفاده نماید و به عمدی یا غیرعمدی درخواست واریز ارز دیجیتال بدون واریز مبلغ ریال به فروشنده را داشته باشد ، سایت میتواند از کاربر شکایت قانونی نماید و کاربر شاکی حق هیچ گونه اعتراض ای را از خود سلب نموده و سایت حساب کاربر را اجازه به مسدود سازی کاربر می نماید.
تا وقتی که طرفین قبول نکرده اند که مبلغ به حساب فروشنده واریز شده است ارز دیجیتال به دست مدیران سایت امانت خواهد ماند.
انجام تست نفوذ و باگ یابی توسط هکران کلاه سفید در صورت گزارش باگ و رفع آن بلا مانع است و هزینه ی انجام تست نفوذ و باگ یابی در صورتی که باگ از اهمیت بالایی برخودار باشد پاداش به کاربر یا هکر کلاه سفید اهدا خواهد شد.