آموزش خرید و فروش امن ارزهای دیجیتال

سایت safeDeal واسطه ای میان خریدار و فروشنده است ، شما میتوانید با خیال راحت ارزهای دیجیتالی خودتان را به فروش برسانید ، برای فروش مراحل زیر را انجام دهید.
1. در سایت ثبت نام کنید.
2. مشخصات خود را پر کنید.
3. احراز هویت تلفن ثابت - تلفن همراه و کارت بانکی (عکس سلفی خودتان با کارت بانکی و کارت شناسایی الزامی است).
4. از صفحه ی کاربری بروی "معامله ی امن جدید" کلیک کنید.
5. در صفحه ی باز شده مقدار ارز ، ارزش ارز (به تومان) و نام کاربری که میخواهید با آن معامله انجام دهید.
6. ایجاد معامله را بزنید تا به صفحه ی خوتان (بخش فروش با کاربر) وارد بشوید.
7. شما میتوانید در صفحه ی خودتان (بخش فروش با کاربر) با کاربری که میخواهید معامله کنید به صورت زنده چت کنید.
8. اگر فروشنده ی ارزهای دیجیتال هستید نیاز است که به آدرس ارز دیجیتال ارسال شده مقدار ارزی که برای فروش توافق کرده اید ارزتان را واریز نمایید و اگر خریدار هستید صبر کنید تا فروشنده ارز دیجیتال را به حساب درج شده در صفجه ی خودش واریز نماید.
9. اگه خریدار هستید بعد از کلیک روی "چک کردن واریز ارز دیجیتال" ارز دیجیتال واریز شده بود شما باید هزینه ی ارز دیجیتال را که توافق کرده اید به حساب کاربر مقابل پرداخت نمایید.
10. بعد از واریز هزینه ی ارز دیجیتال هر دو شخص نیاز است روی "پایان معامله" (آبی رنگ) کلیک کنند ، در صورتی که هر دو کاربر کلیک نکنند پرایوت کی ارز دیجیتال که در آن واریز شده است به فروشنده ارسال نخواهد شد.

نکات :

1. برای معامله شما باید احراز هویت تان را کامل نماید.
2. ورود به بخش حساب کاربری (در حال حاضر) فقط با ای پی ایران امکان پذیر است.
3. فروشنده موظف است ارز دیجیتال خود را به آدرس درج شده ارسال نماید و خریدار نیز پس از تایید شدن ارسال ارز دیجیتال ارزش ارز دیجیتال را به فروشنده ارسال نماید ، در غیر اینصورت سایت میتوانید از هر شخصی که در وظایف خود کوتاهی نماید ، حساب کاربری را مسدود یا از طریق راه های قانونی اقدام نماید.
4. از زدن حرف های رکیک ، ناسزا ، تهدید در بخش چت با کاربر مقابل خوددداری نمایید.
5. در صورت تغییر قیمت برای معامله کافی است در بخش چت با کاربر مقابل توافق نماید در صورتی که در جای دیگری موافق نماید سایت قیمت اصلی را در نظر خواهد گرفت (در صورت نیاز به داوری).
6. خریدار نباید تا زمانی که ارز دیجیتال واریز نشده به حساب کاربر مقابل ارزش ریالی ارز دیجیتال را واریز نماید در صورتی که اول واریز نماید تمام مسئولیت های بعدی با وی خواهد بود.
7. خریدار و فروشنده حق ندارند حساب دیگری برای واریز مبلغ یا ارز دیجیتال ارسال نمایند.
8. خریدار فقط به نام فروشنده ی احراز شده باید مقدار ریالی ارزش ارز دیجیتال را واریز نماید ، در غیر اینصورت سایت میتوانید حساب وی را مسدود نماید.

تمامی موارد و نکات فقط برای امنیت شما بوده و رعایت آنها در سایت الزامی است.

SafeDeal معامله های خوبی را برای شما آرزو می نماید.